YORK

inv. číslo29
výrobceYORK
rok výroby

Firma YORK, spol. s r.o. výrobce řemeslnického upínacího nářadí YORK, má v oboru výroby řemeslnického nářadí již dlouholetou tradici. Od svého vzniku v roce 1921 nabízí firma vysokou kvalitu a spolehlivost všech svých výrobků. Do současnosti bylo vyrobeno přes 3 miliony kusů svěráků značky YORK, které se dodnes používají v mnoha státech světa - Evropa (Německo, Francie, Rakousko, Španělsko, Maďarsko, Nizozemí, Velká Británie, Belgie, Švýcarsko, Polsko), Severní Amerika (Spojené státy, Kanada), Jižní Amerika (Chile, Peru, Kolumbie, Kostarika, Venezuela, Honduras), Afrika (Egypt, Jihoafrická republika), Asie (Izrael, Saudská Arábie, Irán, Filipíny) i Austrálie.

    Firma YORK nabízí v oboru řemeslnického nářadí ucelenou řadu výrobků, které splňují náročné požadavky všech uživatelů. Tvůrčí tým konstruktérů a techniků na základě požadavku trhu pružně a rychle rozšiřuje výrobní program o nové výrobky, které stávající sortiment vhodně doplňují a rozšiřují.

    Firma YORK uspokojuje své odběratele vysokou kvalitou, spolehlivostí, flexibilitou a schopností rychle reagovat na měnící se potřeby a požadavky všech svých zákazníků a uživatelů.

     Svěráky a upínací nářadí značky YORK jsou proto pro svou tradici, provedení, kvalitu a spolehlivost evropským standardem.

Výrobky jsou zkoušeny zkušebním ústavem a certifikovány. Szú-ČR, TÜV-GS1, TÜV-GS2, TÜV-GS3, Гост

Katalog svěráků YORK

 

Objednávky či dotazy na individuální ceny nám můžete zasílát prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: 530 333 737


Fotogalerie


Dotaz ke stroji:

KAXIMA International, s.r.o.
Králova 279/9, Žabovřesky, 616 00 Brno, korespondenční adresa: Rybkova 23, areál VUT Kraví hora budova 19, 602 00 Brno
Tel.: +420 530 333 737, +420 608 577 599
E-mail: kaxima@kaxima.cz
Všeobecné obchodní podmínky
Copyright 2016 © Kaxima