Služby

Nabídka financování

Nabízíme financování formou leasingu u našich partnerů - specialistů na oblast strojírenství.  

Jednoduchost, rychlost a efektivnost – to jsou naše hlavní přednosti vůči konkurenci. Na jejich základech Vám nabízíme výhodné produkty, jednoduchou a rychlou realizaci obchodu.

Základními produkty naší společnosti jsou operativní a finanční leasing, které jsou v rámci České republiky nabízeny zájemcům o financování prostřednictvím našich obchodních partnerů.

Předběžnou kalkulaci leasingu si můžete vytvořit pod následujícím odkazem:  www.gleasing.cz/?code=067-06417

Chci zjistit více

Demontáže strojů a technologických celků

Naši specializovaní pracovníci Vám nabízejí své služby v oblasti profesionální demontáže a nakládky strojů nebo celých technologických celků, podpořené dvacetiletými zkušenostmi v tomto oboru. 

Chci zjistit více

Spediční služby

Několikaletou spoluprací s desítkami přepravních firem garantujeme nejlepší spediční služby v oblasti přepravy veškerého zboží a to na míru každého zákazníka, za velmi příznivé ceny. Všichni naši přepravci jsou náležitě pojištěni a prověřeni. Pro více informací nebo zaslání poptávky nás kontaktujte pomocí formuláře nebo na adrese kaxima@kaxima.cz, případně na lki-eu@outlook.com

Chci zjistit více

Montáž a zprovoznění strojů

Odborně vyškolení pracovníci pro Vás zajistí profesionální ustavení, zapojení a zprovoznění strojů. Pro tuto činnost jsou individuálně vybírání specialisté dle konkrétního výrobce daného stroje. 

Chci zjistit více
KAXIMA International, s.r.o.
Králova 279/9, Žabovřesky, 616 00 Brno, korespondenční adresa: Rybkova 23, areál VUT Kraví hora budova 19, 602 00 Brno
Tel.: +420 530 333 737, +420 608 577 599
E-mail: kaxima@kaxima.cz
Všeobecné obchodní podmínky
Copyright 2016 © Kaxima